Вбудований механізм Ravak для змішувача прихованого монтажу, X070074

Серія: Termo
Код товару: X070074
4284 грн. 5355 грн.
Выгода 1071 грн.
Нашли дешевлее?
До конца акции
В наявності (22 шт.)
Бесплатная доставка Бесплатная доставка осуществляется на отделение новой почты при условии полной предоплаты.
product-option-1
Вы покупаете товар у оффициального интернет парнёра.
product-option-2
Бесплатная доставка по Украине на Отделение НП.
product-option-3
К каждой покупке мы даём подарок. Спросите Менеджера.
product-option-4
Закажите оффициальную установку продукции

Вбудований механізм Ravak для змішувача прихованого монтажу, X070074

RB 071.50 Вбудований механізм, який зводить до мінімуму ризик пошкодження змішувача прихованого монтажу при монтажі або неправильній установці в стіну. Робота зі встановлення основного корпусу менш трудомістка, швидша і результат її значно кращий. Пластиковий корпус захищає внутрішню частину змішувача при вбудовуванні в стіну, а також полегшує всі маніпуляції. , вбудований у стіну. При установці змішувача прихованого монтажу дозволяє зберігати площинність, полегшує роботу майстрам і позитивно впливає на кінцевий результат виконаної роботи. p>

Незалежно від матеріалу стіни

Можлива установка на гіпсокартон, пористий бетон або інші матеріали стіни.

Ідеальна сумісність

Сумісність з усіма стандартними трубопровідними системами (поліпропілен, мідь, пластик). Замовити душовий гарнітур (лійки, шланги, штанги, тримачі, набори для душу) сантехнічні пристрої чеського виробника для облаштування ванної кімнати та душового куточка, Ви можете на нашому сайті.

Ravak.kh.ua – офіційна точка продажу чеської сантехніки Ravak. Щоб купити сантехніку в Харкові, скористайтесь нашим інтернет магазином. Забрати продукцію Равак в Харкові можна з точки видачі або вибрати доставку товару кур'єрськими службами по всій Україні. настінного монтажу, а також інші сантехнічні пристрої чеського виробника для облаштування ванної та туалетної кімнати, Ви можете на нашому сайті.

Ravak.kh.ua – офіційна точка продажу чеської сантехніки Ravak. Щоб купити сантехніку в Харкові, скористайтесь нашим інтернет магазином. Забрати продукцію Равак у Харкові можна з точки видачі або вибрати доставку товару кур'єрськими службами по всій Україні.

Отзывы о Вбудований механізм Ravak для змішувача прихованого монтажу, X070074

0 / 0 відгуків
Оцінило 0 людей
Покупці, які переглядали цей товар також цікавляться
Хіт продажів